Neden Kayan Yazı Tabelalarını Tercih Etmelisiniz?

Ev dekorasyon renkleri üzerine öneriler
9 Nisan 2018
M2 DEKORASYON DÜZEN HİLELERİ
10 Nisan 2018
Tümünü Göster

Neden Kayan Yazı Tabelalarını Tercih Etmelisiniz?

M2 Dekrasyon Kayan yazı tabelaları reklam araçlarında elektrik teknolojisinin kullanıldığı özel bir yöntem olarak dikkat çekicilik, pratiklik ve işlevselliğin yanı sıra yeni nesil kayan yazı tabelaları reklamcılıkta maliyetin düşmesine olanak tanıyan akıllıca bir tercihtir. Peki kayan yazı tabelalarının tüm avantajları bunlarla mı sınırlıdır?

Kayan yazı tabelaları ile avantajlı reklamcılık

Kayan yazının kullanıldığı özel reklam tabelanız görmeye alışkın olduğumuz diğer klasik tabelalara göre çok daha uzun ömür garantili ve müşterileriniz için çok daha etkileyici bir araçtır. Çünkü kayan yazılı levhalarda kullanılan led ışıklar yalnızca parlaklık değil renkleri dolayısıyla ilgiyi üzerine çeken sıcak bir görünüme de sahip olunmasını sağlar. Ayrıca bu avantajlara sahip olmak maliyetli gibi görünse de aslında klasik tabelaların sık yenilenme ihtiyacı düşünüldüğünde tam tersi bütçeniz için çok daha akıllıca bir alternatiftir.

Kayan yazı tabelaları ve türlerine göre kalitesi

M2 Dekorasyon Antalya kayan yazı tabelalarının üretiminde kullanılan elektrikli malzemelerin kalitesi hem üretici hem de müşteri için büyük önem arz eder. SMD  LED teknolojisi ile yapılan kayan yazı en çok tercih edilen ve en gelişmiş yöntem olarak bilinmektedir. Bu tipte üretilen tabelalarda 120 ila 180 derece arasında geniş açılı bir görsel olanağı sunulur, ayrıca parlaklık kalitesi de diğer tekniklere göre çok daha ileri seviyededir.

RGB LED türündeki kayan yazı tabelaları ise full renk seçeneği sunan 3 farklı led çipine sahiptir. Bu da parlaklık seviyesini olumlu anlamda etkileyen bir özellik anlamına gelmektedir.

Bir diğer tür olan oval ledlerin ise en klasik model olması nedeniyle tek tip yazı ve rengin görüldüğü dar açılı levhaların üretimi ile sonuçlanması nedeniyle pek tercih edilmediğini söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir