M2 DEKORASYON DÜZEN HİLELERİ

Neden Kayan Yazı Tabelalarını Tercih Etmelisiniz?
9 Nisan 2018
Ekonomik Ev Dekorasyonu İçin Yaratıcı Öneriler
21 Nisan 2018
Tümünü Göster

M2 DEKORASYON DÜZEN HİLELERİ

M2 Dekor ,

Stilistler ve dekoratörler bile, bir mekanı daha güzel ve ilginç hale getirecek birkaç hileye başvuruyor. Biz de evimizin olduğundan daha büyük ve ferah görünmesini sağlamak isteriz değil mi? O zaman hemen ipuçlarımızı keşfet!

1. Eğer salonda yerin varsa, mobilyalarını duvardan çekmek, evdeki sıcak lığı arttırır, misafirlerin daha çok kaynaşabileceği sohbet ortamı sağlar ve odayı çok daha geniş gösterir.

2. Orta sehpanı bir kitap, bir kahve sığacak kadar küçük bir sehpa ile değiştirmeyi dene. Hareket alanını arttıracak ve daha büyük görünmesini sağlayacak.

3. Kanepenin arkasında kitaplık kullanmak, küçük bir saklama alanı yaratmak için mükemmel bir yoldur. (Tabii ki, kullanmadığınız şeyler doğrudan kanepenin arkasına geçer.)

4. Eski ve yeni parçaları karıştırmak, herhangi bir odaya enerji katmanın en keyifli yoludur. Dekopasaj ile hem vintage hem modern parçaları keşfetmenin keyfini sürebilirsin!

5. Bir alanda tıkalı hissetmemek için daha ağır olan parçaları daha açık olanlarla dengede tutmalısın. Odada bulunan daha hafif parçalar – orta ve yan sehpalar – kanepe ve konsollar için hoş bir kontrast sağlar.

6. Salonda kullanacağın tablolar odaya ifade katacaktır. Mevcut parçalardan bıkarsan bunları kolayca değiştirebilirsin.

7. Renk, birçok şeyi ahenkli bir şekilde karıştırmanın anahtarıdır. Bu oturma odasında devam eden çok şey var, ancak beyazın baskınlığı, tüm farklı unsurların yoğunluğunu ortadan kaldırıyor.

8. Her oda altının ışıltılı dokunuşundan faydalanabilir.

9. Karasız kaldığında biraz siyah dene.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir