M2 Dekorasyon Duvar Kağıtlar Nasıl kaplanır, ne gibi çeşitleri vardır?

LAKE PANEL KAPININ AVANTAJLARI
9 Nisan 2018
Ev dekorasyon renkleri üzerine öneriler
9 Nisan 2018
Tümünü Göster

M2 Dekorasyon Duvar Kağıtlar Nasıl kaplanır, ne gibi çeşitleri vardır?

Duvar kağıtları dendiği zaman halen bazılarımızın aklıma aklımıza gelen, küçük ve sürekli desenlerin yer aldığı, odanın dört duvarının birden kaplandığı, hatta çoğu kez uysun uymasın, evin tüm odalarının tüm duvarlarının kaplandığı, özelliksiz, badana yerine kullanılan modeller artık 80’li yıllarda kaldı. M2 Dekorasyon olarak,Günümüzde ithal ve yerli birçok firma her zevke ve tasarım stiline uygun, değişik renklere ve desenlere sahip, birbirinden çarpıcı modellerde duvar kağıtları üretiyorlar.

M2 Deokrasyon Vinil, tekstil tabanlı vinil, simplex duvar kağıtları, emboss duvar kağıtları ve boyanabilir duvar kağıdı modelleri gibi birçok farklı malzemeden üretilen duvar kağıtları, evlerin dekorasyonunda karakter belirleyen bir unsur haline geldi. Cesur renk seçimleri, büyütülmüş muhteşem fotoğraflar, dijital baskı sayesinde kusursuz görünüm, değişik efektler, el boyaması gibi görünen modeller ve daha birçok enteresan tasarım bulmak mümkün. Tarzınız ister klasik isterse de modern olsun, ister etnik desenlerden hoşlanın isterse de grafik desenlerde, ya da romantik, kırsal, urban, pop art gibi farklı bir dekorasyon anlayışınız olsun, beğenilerinize de hitap eden, mobilyalarınız ile uyum sağlayan, evin karakterini belirleyen bir duvar kağıdı modeli bulabilirsiniz.

Unutmayın ki, dekorasyon bir bütündür; tüm  mobilyalar , renkler ve desenler birbiri ile uyum içerisinde olmalıdır. Aksi takdirde, evinizdeki her bir parça ayrı ayrı estetik bir görünüme sahip kaliteli bir ürün olsa dahi, evinizin genel dekorasyonunda bir rüküşlük söz konusu olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir