HİZMETLERİMİZ

Mutfak


Tasarladığımız veya sizlerin istediği her model mutfak dolaplarının üretimi ve montajı yapılmaktadır. Mutfak dolaplarında istediğiniz renk, desen, işleme, boyut imalatında bulunabiliyoruz. Buzdolabı dolabı, kiler dolapları, mutfak dolapları, her zevke ve her kesime uygun üretim yapıp montajı sağlanabilir.


DEVAMINI GÖR
 

Tezgah Tasarımı ve Montajı


MUTFAĞI GÖSTEREN VE ŞEKİLLENDİRENDİR TEZGÂHLAR. METREKARE DEKORASYON OLARAK ÇEŞİTLERİMİZLE ( CORİAN-GRANİT-ÇİMSTONE-BELENCO-CALISCO-COANTE )SİZ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.


DEVAMINI GÖR

Banyo


Bir evin en özel ve zevkinizi en çok gösteren yeridir banyo. Banyonuzda komple tesisat yeniliyor, dilediğiniz sistemi, dilediğiniz yere değişimini sağlayabiliyoruz. Ayrıca banyo seramik altyapısı ve döşemesi, banyo alüminyum tavan yapımı ve montajı, banyo batarya, gömme duş setleriyle banyonuzu yeniden yaratıyoruz. Beğendiğiniz veya bizlerin 3 BOYUTLU çizimini sağladığımız tasarım banyo dolap ve lavaboları banyonuza dahil edip rahat ve huzurlu bir zaman geçirmeniz için bir dünya oluşturuyoruz.


DEVAMINI GÖR
 
 

Asma ve Alçı Tavan


Evinizin istediğiniz her noktasında asma tavan ve alçı tavan uygulamasını yapabiliyoruz. İstediğiniz şekilde, istediğiniz modelde alçıpan üretimini ve montajını sağlıyoruz. Ayrıca ister tavanda, ister duvarda yaptığımız asma ve alçıpanlar renkli spot ve led seçenekleri ile görseli daha farklı boyutlara taşıyor..


DEVAMINI GÖR

Gergi Tavan


Beğendiğiniz veya tasarlamak istediğiniz her türlü fotoğraf, görsel, desen, portre gergi tavan uygulamasını evlerinize, işyerlerinize uygulayabiliyoruz. Gergi tavan veya gergi duvar şeklinde uygulamalarımız tamamen sıfır hata ve baskı ile sizlerin baktığı zaman ruhunuzu dinlendirecek düzeydedir.


DEVAMINI GÖR
 

Cam Balkon ve Sürgülü Kapı


Balkonlarınızda dilediğiniz ölçüde ve dilediğiniz renkte ve baskıda cam balkon sistemini üretip montajını sağlayabiliyoruz. Katlanır ve sabit cam seçenekleriyle cam balkonunuzda alternatif yaratabiliyoruz. İlerseniz damlalık kısmını sabit yapıp üzerine hareketli sistem cam balkon montajını sağlıyoruz.


DEVAMINI GÖR

Duşakabin


İstediğiniz ölçülerde istediğiniz renkte cam ve tekneli, teknesiz duşakabin, banyo zemin seviyesinden düşük veya yüksek, kapılı, sürmeli, jakuzi, sauna üretimi ve montajı yapabilmekteyiz. Duşakabin sistemlerinde tamamen RoyalDuş güvencesiyle çalışmaktayız. Metal sistemlerle paslanma ve yıpranmayı önlüyor duşakabinlerinizi dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlıyoruz.


DEVAMINI GÖR
 

Panel ve Lake Kapı


Lake kapı ile dilediğiniz renk ve dileğiniz desen kapınızda uygulanabilir. Ayrıca panel kapı ile belirli renklerden seçeceğiniz renk ile evinizin odalarını daha da güzel hale getirebiliyoruz. Panel ve lake kapı hem daha şıktır hem de evinizin havasına hava katar.


DEVAMINI GÖR

TV Ünite ve Kitaplık


Evinizde koltuğunuza uzandığınızda ilk baktığınız ve önünde uzun süre zaman geçirdiğiniz yerdir TV ünitesi ve kitaplıklarımız. İster mobilyadan, ister alçıpandan, ister camdan beğendiğiniz veya istediğiniz her model üretilebilmektedir. TV ünite modellerinde istenirse led ve spot ışıklar eşliğinde görsellik arttırılabilir.


DEVAMINI GÖR
 

Dijital Baskılı Duvar Kağıtları


Odalarınızda, mutfağınızda, işyerinizde sürekli aynı renk duvarlardan sıkılan kişiler için birebir bir çözüm. Dijital baskı duvar kağıdı ile dilediğiniz herhangi bir görselin veya kişi fotoğrafının istediğiniz duvara uygulamasını sağlıyoruz. Dijital baskı duvar kağıdında kalın kuşe malzeme kullanarak kabarma veya zamanla yıpranıp sökülme sıkıntısını ortadan kaldırmış oluyoruz..


DEVAMINI GÖR

3D Cam


Mutfak tezgah aralarında veya banyoda, duş içlerinde kullanılan fayans veya seramikler zamanla sudan kaynaklı olarak hem leke hem de derzlerin renk değiştirmesi ile çirkin bir görüntü almaktadırlar. Artık yapılacak 3D cam ile hem görsel anlamda içiniz açılacak hem de temizliği çok kolay hale gelecektir. Mutfak tezgah aralarında ve duşakabin içlerinde dilediğiniz renk, desen, fotoğraf görselleri üretimini yapabilmekteyiz. 3d cam sayesinde artık derz aralarının renk değişimi, yağ sıçraması, seramiklerin aşınması gibi tüm sorunları ortadan kaldırmış oluyoruz.


DEVAMINI GÖR