Çocuklu ailelere özel banyo dekorasyonu

Duvar Kağıdı Dekorasyon Önerileri
7 Nisan 2018
LAKE PANEL KAPININ AVANTAJLARI
9 Nisan 2018
Tümünü Göster

Çocuklu ailelere özel banyo dekorasyonu

Çocuklu ailelerin banyolarında her zaman daha fazla eşya bulunur. M2 Dekorasyon Banyoda dağınıklık oluşturan bu eşyaları düzene sokmak için minik dokunuşlar yapmak yeterli olacaktır. Banyonuzu düzenlemek ve mekandan olabildiğince tasarruf etmek istiyorsanız banyo dekorasyonu önerilerini not edin.

Asma dolaplar kullanın

M2 Dekorason Asma dolap ve asma klozetler son yılların en şık banyo dekorasyonu örnekleri arasında. Üstelik oldukça kullanışlı. Mekândan tasarruf etmenizi sağlayacak bu gereçler aynı zamanda banyonuzun tasarımına da farklı bir hava katacaktır.

Dolaplarda ayna olmalı

Dolap ve aynayı ayrı ayrı almak yerine, aynalı dolabı tercih edebilirsiniz. Tüm aile bireylerine ait kişisel bakım ürünlerini toparlayacak olan aynalı dolaplar tüm dağınıklığı da ortadan kaldıracaktır. Çocuğunuz da bu karmaşıklığı dağıtmaya fırsat bulamayacaktır.

Banyo kazalarını önleyin

Katlanabilen duş üniteleri çocukların banyo kazalarını önlüyor ve size alandan da tasarruf etmenizi sağlıyor. Kullanmadığınız zamanlar banyo ünitenizi katlayarak banyonuzda kolayca yer açabilirsiniz.

Çocuk basamağı kullanın

Çocuklu ailelerin en büyük problemlerinden biri olan, çocuğun lavaboya ulaşamaması durumunu banyo dizaynı ile çözebilirsiniz. Ona sandık şeklinde bir basamak alırsanız hem çocuğunuz lavaboyu kullanabilir hem de siz banyodaki eşyalarınızı bu sandığa koyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir